Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c klas 203 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c klas 203,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c klas 203 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

��Okazion benx 220

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

220 cdi automat letra 1 vit fiks

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Librazhd

Shitet c klas 203

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

C klass 203 evo

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:13 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Rover sport 3.6 nafte mundesi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Pri 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C class 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

c klas 203

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 02:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

Shitet c klas benzine gas look 2007 cmim 4mij euro

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 12:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

W 203 automat

4 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet c klas look Amg na fabrika benzine gas 4500 Euro

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

Shitet c klas look amg benzin gas 4mij euro

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 00:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet c klas 203 louk /2007 amg 5eur

50 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

c klas 220 naft automat

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 00:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 cdi automat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Dhj 00:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 Evo automat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 22:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C klas 220 evo automat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benc 220 cdi

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedez Benz C Klas 203

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet c klas 203

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 cdi automat

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 07:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Lushnjë

Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Berat

SUPER OKAZION C KLAS 270 3650 EURO

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c klas 220 naft evo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 cdi automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes C klas 220 cdi automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Korr 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 cdi

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c clas 220 cdi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Berat

SUPER OKAZION C KLAS 270 3500 EURO

3 500 EUR

28 Maj 10:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 18:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C klas 2007 nafte Avatgarde

4 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benz automat viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C klas 203 Avantgarde 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Shitet C Klas 203

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 04:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

Mercedes-Benz w203 look amg

4 400 EUR

22 Shk 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C-class 203 1.8 kompresor Benzin+Gaz

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

mercedes benx 203 c klas

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 17:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Devoll

C klas 220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

Mercedes-Benz w203 look amg

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

Mercedes-Benz w203 look amg

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes-Benz w203 look amg

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet c klas 203

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 00:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C klas 203 200 cdi 2007 sapoardhur

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 02:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

shitet benc c klas 203 ...220 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 19:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 cdi automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c klas 203 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione