Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wolswagen - Makina Të gjitha në Shqipëria

Renault , 3
BMW , 2
Ford , 1
MINI , 1
Opel , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wolswagen,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Wolswagen Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Pri 23:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Devoll

Wolswagen polo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

WOLSWAGEN GOLF. VITI 2011. MOTORI 1.6 NAFTE

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 16:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

Polo 1.4..Nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 11:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 7 1.6 Naft -12,300€

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
31 Mar 13:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

WOLSWAGEN TURAN. VITI 2009. 2.0 BENXIN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolswagen passat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 07:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

Wols polo kamio automat viti 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Wolkswagen Touran Viti 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

Wolswagen Jeta 1.9 Automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 17:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shitje

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

WOLSWAGEN CADDY. VITI 2008. 1.9 NAFTE. AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

WOLSWAGEN GOLF 5. 1.9 NAFTE. VITI 2008. AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 13:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Wolswagen toureg

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 15:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Sarandë

Shes makinen.

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 19:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Durrës

Shitet wolswagen bora

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 14:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Golf 5 plus

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Lushnjë

volkswagen Lupo

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 12:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Wolswagen Golf 5 kambio automatike.

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Caddy

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

wolswagen pasat

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet okazion

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 14:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Makina

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 15:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

wolswagen

4 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 08:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Wolswagen golf 5 viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 18:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet wolswagen

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 05:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dibër

wolswagen

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

Shitet Phaeton

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 14:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet makine Wolswagen Turan

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 15:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Volswagen Passat 2014 _ Model Amerikan

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 20:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

Shitet Furgon Transporter

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 12:25 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Has

Wolswagen

149 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Polo 1.9 Tdi super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

Jetta 2.5 Benzin/Gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Wolswagen

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 22:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Shitet ford fokus ne gjendje te mir

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Multivan  ·  Vlorë

Shitet mundesi nderrimi

200 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 17:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shitet Wolswagwen Caddy life.

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Shk 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Wolswagen Golf 4 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 08:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Caddy family 1.9 nafte full servis

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 12:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Wolswagen pasat

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Multivan  ·  Durrës

wolswagen t5

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 10:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lezhë

Wolswagen Caddy super gjendje 0675691679

4 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Wolswagen Touran

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 22:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Wolswagen Polo 1.4 Tdi 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Blej makina per pjes audi benz bmw wolswagen seat nisan ...

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 19:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Durrës

Wolswagen transporter

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 12:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASAT ne super gjendje perfekte Estetike Xhenerike motorike

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 18:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet Wolswagen Touran

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Shitet Touran 2008 !

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 13:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Tiranë

Shitet wolswagen Pasat 2010 1.4 Benzin Daz (Metan}Fabrike ne

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wolswagen | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione