Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw Crafter - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw Crafter,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vw Crafter Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 21:58 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:57 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 21:56 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7vende

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 11:56 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga Zvicra��

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Sarandë

VW Crafter L

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Vw Caddy MAXI 1.6TDI 2011 PA DOGAN

4 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 12:06 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes gle 250 d AMG ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 09:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER 2.5TDI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 19:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Kukës

Vw Carafter 2.5 tdi 136 ps kamjonet 7 ulse

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.4 benzin i pa doganuar i sapo ardhur nga zvicrra

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 09:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Vlorë

❗️SHITET VW CRAFTER TDI 2008❗️

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 10:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Fier

VW ATP CRAFTER 1996

2 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 10:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Kukës

Vw crafter

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 17:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Kukës

VW Crafter 2.5 TDI ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Ford Transit 2016 PA DOGAN

16 Gush 11:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Fier

VW Crafter 2.0 TDI viti 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter MAX 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Korr 09:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Vw crafter

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 12:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter maxi (Frigo)

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Kukës

VW Crafter 2.0TDI 35 Maksi gjatsia i posa ardhur viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 21:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Vlorë

Super Okazion Crafter

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 11:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Vlorë

Shitet VW Crafter

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 02:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Vw crafter 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Elbasan

Vw crafter 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 14:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER me FRIZ

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Vw crafter

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 13:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 21:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Korçë

Okazion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 15:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Shitet VW Crafter

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Durrës

Okazionn!!!!! Vw crafter 2007 6+1 11000€

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 21:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Fier

Vw crafter 0695267423

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Ocasion

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Berat

VW crafter

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 18:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Korçë

Vw Crafter Frigorifer

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 15:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 16:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Kukës

VW Crafter 2.0TDI Standard me Klime i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 15:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 13:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 13:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 17:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 17:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 17:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

CRAFTER

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw Crafter | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione