Smart for four | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 97
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart for four,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart for four Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:01 ,

SMART FOR FOUR 1.5 NAFT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

SHITET SMART 1.5 NAFTE AUTOMATIK VITI 2005 FULL

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 ,

Smart ForFour 1.1 Benzine Automate Panorame 3500€

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 18:09 ,

Smart forfour 1.5 CDI automatik

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 17:17 ,

Smart for-four OKAZION

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:23 ,

Smart for four 1.5 naft 2006

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:45 ,

OKAZION VETEM PER DY DIT

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:25 ,

Shitet smart four for

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 16:12 ,

SMART FOR FOUR ,1000 BENZINE, 2006

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 20:04 ,

Smart For Four

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 10:38 ,

Smart for four

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 11:22 ,

Smart forfour ne gjendje te mire 2006 automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 23:22 Dyqani ,

❌❌ u shitt ❌❌

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 09:06 ,

Shitet Smart For-four

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Mar 00:35 ,

Smart for four sport pasion

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:52 ,

Super Okazion

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 18:49 ,

Smart for four

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 09:28 ,

Shitet Smart For-four

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 23:30 ,

Shitet Smart 2600 €

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 23:18 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:37 ,

Okazion smart shitet ose nderrohet per pak dit

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 08:46 ,

Smart for four

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 21:07 ,

SHITET SMART 1.5 NAFTE MANUAL VITI 2005 127 MIJ KM

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 13:59 ,

��️ Okazion Shitet Smart For Four ��️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 10:29 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 08:12 ,

SMART FOUR TWO 2010 800cc DIESEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Nën 17:52 ,

Shitet Smart for four 2005 1.5 nafte

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 17:21 ,

Smart for for Automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Tet 13:20 ,

Smart automat Benzin - Gaz OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Tet 19:16 ,

❌U SHIT❌Smart For Four✅ Benzin+gaz fabrike✅

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 18:34 ,

smartt

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 16:01 ,

Smarti

2 600 EUR Çmimi me zbritje

29 Gush 12:22 ,

Smart for four

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 12:29 ,

Shitet smart for four

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 20:26 ,

Smart For Four Super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Korr 18:08 ,

Shitet Smart Pulse Four Two

23 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 19:48 ,

Okazion!!!

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 06:17 ,

Smart for four

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 23:09 ,

Shitet smart for four 1.5 nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 17:46 ,

SMART FOR FOUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:10 ,

Smart for four

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 14:05 ,

shitet smart for four

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 20:59 ,

Smart Forfour 1.5 Nafte CDI 2005

2 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 20:59 ,

OKAZION Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 21:33 ,

Smart 1.1 benzin AUTOMAT

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 02:58 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 12:17 ,

Smart for four e sapotarguar

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 16:25 ,

Smart For Four

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 18:47 ,

Shitet Smart For Four me nafte 1.5 cdi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart for four | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione