Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E class 1998 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E class 1998,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E class 1998 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION VITI 2013 FULL OPTION!!

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 15:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 02:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

w202 c class 220d

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Korçë

Mercedes benz c class 1998 2.5 turbodiezel

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 19:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 15:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Shitet Mercedes E-class w210 1998

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Elbasan

Shitet A-Class Benzin Gaz

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mat

Mercedez Benz C class 220

240 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mat

Mercedez Benz C class 220

240 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mat

Mercedez Benz E class 220

240 000 LEK

10 Shk 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Benz E-250 Turbo Manual 1998

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Jan 16:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Krujë

E class

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes 4 feneresh

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 23:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes Benz ne shitje

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 20:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Tiranë

Mercedes benx

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Gush 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pogradec

Mercedes-Benz E class 250

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

C klas1500€ w 202 okazion

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Mercedes Benc C 250 1998

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 12:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C class

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

C Class 1998 Benzin Gaz

220 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Benc C250 1998 w202

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 13:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Mercedes-Benz C250 TD S202 -98

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 21:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Sarandë

Shitet Mercedes Benz Avangarde

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Berat

Mercedes Benz E 200 -98 benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 230  ·  Lushnjë

Shitet ECLASS 2.3 benzin+gaz viti 1998 me letra per nje vit

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 23:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2.2

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz E-Class 300 TurboDiesel

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

����Okazion����Cmimi i Padiskutushem

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes benz

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

A class

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

OKAZIONNN MERCEDES BENZZ

220 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 4 feneresh

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

Shitet urgjent 1200€

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 17:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Korçë

A 160

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 15:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C class 250 1998

20 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Korr 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E class 1998 naft

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

E Class 220

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 16:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Shitet Super gjendje motorrike xhenerike okazion

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mercedez Benz E Class

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Qer 17:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 290  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E CLASS

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

okazion Shitet benz A Class 160 1300 E

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E Class Viti 1998 CDI. Kamio Automat

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Shk 15:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E Class Viti 1998 CDI. Kamio Automat

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E Class Viti 1998 CDI. Kamio Automat

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Shk 22:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E Class Viti 1998 CDI. Kamio Automat

2 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Shk 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E Class Viti 1998 CDI. Kamio Automat

2 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Jan 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet e class me motorr 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E class 1998 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione