Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Peugeot | 208

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Peugeot 208 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:19 ,

Peugot 208

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 ,

SHITET PEUGEOT 208

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:32 ,

Peugeot 208 e Vitit 2018

7 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 00:47 ,

Makina me qera!Viti 2018,30€ dita

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Maj 20:57 ,

Peugeot

9 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Maj 20:52 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 12:16 ,

PEUGEOT 208

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 12:33 ,

Peugeot 208 1.6 VTi Automatik 130.000km

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 09:08 ,

Peugeot 208 Naft 1.4 Hdi

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 19:49 ,

Makina me qera !30€ dita

30 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 15:35 ,

Vente de Véhicule d'occasion

19 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 11:31 ,

Peugeot 208 1.6 nafte 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Dhj 13:10 ,

shitet ose ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 18:40 ,

shitet peugeot 208

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 12:11 ,

Shitet peugeot 208 1.4 nafte automatik 8000 euro

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 14:28 ,

‼️OKAZION‼️

3 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 02:30 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Sht 02:30 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Sht 10:55 ,

SHITET makina Okazion

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 21:17 ,

Makina Me Qera

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 14:04 ,

Peugeot 208 gris 1.6 120ch GT Line S&S 3p 2017

6 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Korr 22:04 ,

Makina shitet

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 11:07 ,

Viti 2013 , manual , 1.4 benzin me dogan ,

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 19:12 ,

Shitet peugeot 208 1.4 hd automatike 6500€

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 11:54 ,

Peugeot 208. Naft 1.4 Hdi

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 22:55 ,

Shitet Peugeot 208, gjendje shume e mire

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Dhj 15:05 ,

PEUGEOT 208

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 22:22 ,

Peugeot 208 1.6 hdi nga zvicrra pa dogane

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 18:50 ,

Peugeot 208

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Sht 15:32 ,

Peugeot 208

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Sht 13:51 ,

Shitet 208 1.4

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 21:57 ,

OKAZION!!! Shitet makine ne super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 00:51 ,

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Qer 15:37 ,

Peugeot 208 1.4 nafte

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 18:45 ,

Peugeot

3 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 23:10 ,

Peugeot 208

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 22:09 ,

Peugeot

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 15:10 ,

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 12:50 ,

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 23:05 ,

Okazino makina e ardhu zvicra >><><>

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 08:57 ,

Peugeot 208 1.4 nafte e sapoardhur nga Gjermania

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 21:17 ,

PEUGEOT 208 dizel -08

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Gush 09:25 ,

Shitet Peugeot 308 1.6 hdi,Viti 2010,Diesel,Manual

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 12:26 ,

Shitet Pezho

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Qer 08:41 ,

Okazion !!! Peugeot 208 viti-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 17:19 ,

Peugeot 208 2014 benzine/gas

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 15:51 ,

Shitet pezho 208

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 13:20 ,

Okazion Peugeot 208 93000 km Viti 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Pri 17:40 ,

Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Peugeot 208 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione