Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Viano Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Viano | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

����Mercedes Benz Viano 2.2 CDI 4 Matic Kambio Automatike

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

VIANO LUNGO VIP 4x4 AUTOMAT 2007 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Nderohet Vito Dopio Klima V6 122 super gjendje

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 10:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Mercedes Benz Viano 3.0 CDI Ambiente Klima

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Sarandë

Fugon 7+1 gaz benzin

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito 109 cdi

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Durrës

����Mercedes Benz Viano 2.2 Diesel����

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Shitet/Nderrohet Vito 2008 V6 Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

VIANO AMBIENTE 2.2 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 05:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Radiator kondisioneri Volkswagen T5 Multivan

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 05:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Fener me lupa për Volkswagen T5, viti 2008

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Durrës

Mercedes-Benz VIANO 3.0 CDI V6 Extra Long

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 09:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Sarandë

Viano 2.2 ekstra lungo ����

16 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 00:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vaino

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Viano-vito

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 12:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Vito super gjendje

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 11:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Benz Viano 2006

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 2.2 kambio automatike. 2010

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 17:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano Viti Prodhimit Fundi 2012 3.0 Diesel

20 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 05:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz viano

25 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 17:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Viano 3.0 CDI Business Class

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Vito super gjendje

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Viano

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Viano

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Kerkoj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Benz Viano në gjendje perfekte pune

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Mar 10:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Viano shitet ose nderrohet

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 21:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano blue efficency fundi i 2011 3.0 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 17:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Viano v6

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shes Vito 116cdi

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Mar 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Pogradec

Viano 3.0 2008+ karrel vandam 2006 2.7T

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Viano

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Durrës

Viano sapo ardhur ��������

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Durrës

Automat super gjendje

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Viano

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Korçë

shitet Mercedes Benz viano cdi

16 EUR

18 Shk 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Jepet me Qera Viano 2012 Automatike

100 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Shk 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Lezhë

Vito

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 13:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Shitet Mersedenz benz vito 2015 Nafte 8+1 Vende

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Vlorë

Mercedes Ben Viano automat full

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Pogradec

Viano 220 cdi 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 19:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Mercedes Benz Viano 300 nafte automatik

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Viano 2.2

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

Viano 2.2

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Pogradec

Viano 220 cdi 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Pogradec

Mb viano 3.0 shum i fuqishem

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 01:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes vito

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz Viano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione