Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz GLK 220 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet GLK 4 Matic Premium

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz GLK 250 (AMG LOOK) - 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 02:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet GLK 4 Matic Premium

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz GLK 250 (AMG LOOK) - 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Mercedes glk 220 diesel 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

❗️Mercedes GLK 220 2010❗️

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Benz GLK 4Matic 220 Cdi 2011 full option, navi, 12500 €

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Mercedes GLK220 CDI

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet glk 2010..220 cdi

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Glk 220 nafte ��������������������������������

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Glk

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 18:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes Glk ����

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GLK 220 Automat 4matic

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

makina me qeraa

40 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

2013 GLK 220 CDİ 4 MATİC ME TAVAN PANORAMİK

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLK220 OKAZION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ GLK220

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ GLK220

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 14:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Glk 220

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz GLK 220 CDI Automat -2010

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK 220

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Mercedes Benz Glk 220

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

GLK 220 Naft

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK 220 SPORT blue efficiency

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

����Mercedes Benz GLK 220 full opsone����

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Dje 09:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

GLK 220 CDI 4-Matic

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

GLK 220 BLUEFFICENT / 4MATIK / FULL OPSIONE IMP����

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

MERCEDES BENZ GLK220 OKAZION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
28 Maj 15:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

SHITET BENZ GLK - CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
28 Maj 15:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION BENZ GLK - CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
28 Maj 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes GLK 2011 ���� Full Options

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 12:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GLK 2011 Automat

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
28 Maj 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Glk 220 Nafte Full Panorama

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 08:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Berat

Glk 220 automat 4-matic viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Glk e sapoardhur 220cdi 4-matic automat nafte super gjendje

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 220 7G Euro 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 09:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes GLK 220cdi 4-Matic i Sapoardhur dogan+targa I pagua

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 09:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET GLK 220 2015����

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Glk 220 cdi 4-matic blueefficence sapo ardhur super gjendje

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GLK 220CDI 4-MATIC 11200€ 170mije km Full opsion

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 13:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK

14 500 EUR

Online
25 Maj 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Glk 220 4 matic

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Okazion Glk 220 4/Matic

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 07:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Glk 220 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Fier

Glk 2.2 naft 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Lushnjë

Glk 220 Viti 2010 Panorama Full

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

2015 Mercedes Benz GLK 220 CDI PANORAMIC

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 18:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GLK sport 220 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

mercedez benz glk 2012 220 naft automat

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz GLK 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione