Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS-Class Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 400  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ CLS 400 OKAZION ❌

47 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 CDI AMG

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 21:28
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

CLS 55 AMG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz CLS 350 Benzin (mundesi nderrimi) okazioon

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Kavajë

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI AMG-LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedes CLS 320

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 400  ·  Durrës

SHITET Mercedes Benz CLS 2016

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

CLS 320 Nafte

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Durrës

M-B CLS 500 w219 Benzine - Gaz...SHITET (ose NDERROHET)

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 400  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ CLS 400 OKAZION ❌

47 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Durrës

����Shitet CLS 6.3 AMG V8 ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me makine benz 2013 e siper

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 11:58
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 CDI AMG

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Berat

Cls 350d 15.200€

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 550 AMG V8 Biturbo

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Vlorë

CLS 350 blueefficiency

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 63 AMG

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS 350 4matic 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 350d 265cv

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET CLS 350 D 2019����

47 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET CLS 550 2014 AMG LINE����

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET CLS 350 D 2018����

47 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

��SHITET:Mercedes Benz CLS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cls 550

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

CLS 5.5 BITURBO AMG 2014

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

Okazion Mercedes Benz CLS 350 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Elbasan

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Peqin

Cls 250��2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet Cls 350 Amg Line ����

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes cls 350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz CLS350

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 21:28
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

CLS 55 AMG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cls 350 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Durrës

Shitet Cls 500 Benzine 2006 Automatike 6€ Okazion

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mecedes Benz CLS benzin okazion

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Tiranë

���� SUPER CLS ALL BLACK ���� 2 pal disqe

15 900 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Cls 350 full Super gjendje

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 12:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES CLS 350 BLUEFICENC VITI 2012 FULL OPSION

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 12:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

2016 MERCEDES BENZ CLS 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cls 320 CDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 07:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Kurbin

Cls 55kompressor

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 23:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Cls 320

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

OKAZION CLS 320 CDI FACELIFT 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

CLS 550 2016 550hp Designo!!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkodër

SHITET CLS 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Tiranë

Cls 63 viti 2012 15000€ super gjendje 135 km origjinale

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione