Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mazda CX-5 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda CX-5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 11:38 Makina , Tiranë

Shitet : Mazda CX5 diesel 2.2

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 15:27 Makina , Tiranë

Okazion i diskutueshem

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 13:06 Makina , Tiranë

Shitet Mazda CX-5 e 2013

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 20:44 Dyqani Makina , Tiranë

MAZDA CX-5, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.2 NAFTE

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:42 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mazda Cx-5 Revolution,Automat ����

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 17:47 Makina , Tiranë

Mazda CX-5 2.2 4WD Diesel Sports Line

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 20:08 Makina , Durrës

Mazda CX-5

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 13:15 Makina , Elbasan

Mazda Cx-5 vetem 132000km makin private ndodhet ne Gjermani

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 14:50 Makina , Tiranë

Mazda CX-5 2.2 AWD 2013 ne shitje

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 21:07 Makina , Tiranë

Shitet Mazda

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 13:38 Dyqani Makina , Durrës

Shiturrr Mazda CX-5 Automatike

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 10:04 Makina , Tiranë

Shitet Mazda CX5 2.2 2013

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 18:21 Makina , Tiranë

Shitet Mazda CX-5

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 18:02 Makina , Tiranë

Mazda CX-5 D150 Exclusive-Line

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Nën 11:11 Makina , Tiranë

Mazda CX-5 2.2 4WD Diesel Sports Line

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 10:23 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 12:27 Makina , Lushnjë

Shtitet okazion 11900euro e diskutueshme

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 11:57 Makina , Elbasan

MAZDA CX5

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 23:08 Makina , Tiranë

Mazda CX-5 SKYACTIV

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 17:28 Makina , Lushnjë

Mazda CX5 dizel

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 11:30 Makina , Fier

Mazda CX-5

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 10:22 Makina , Tiranë

Shitet Mazda CX5

16 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 23:32 Makina , Tiranë

Mazda CX5

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Tet 19:44 Makina , Tiranë

Shes mazda cx-5 2016 2.2 skyactiv diesel 25000 eur

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Sht 22:19 Makina , Tiranë

Mazda CX5

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda CX-5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione