Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Maserati ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

3200 , 1
420 , 3
4200 , 1
Ghibli , 37
Gransport , 1
Levante , 13
Merak , 1

Blej Maserati në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Maserati ne shitje nga modelet e ndryshme si Biturbo, Ghibli, GranCabrio, Gransport, Granturismo, Indy, Karif, Levante, Shamal, Spyder, Quttroporte dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Maserati ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Maserati ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

�� 2015 - MASERATI GHIBLI 3.0 V6 Diesel

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

�� 2015 - MASERATI GHIBLI 3.0 V6 Diesel

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-08 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:17 Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

2014 MASERATO GHIBLI 3.0 NAFTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:19 Makina  ·  Maserati  ·  Granturismo  ·  Durrës

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 11:02 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Berat

Maserati Ghibli

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 17:05 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Shkodër

MASSERATI GHIBLI 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 14:19 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Durrës

Maserati Ghibli SQ4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Maj 13:17 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Elbasan

Maserati Ghibli SQ4

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 15:35 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Tiranë

Maserati Levante

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 10:55 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

✅Maseratti✅

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 07:56 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

2014 Maserati Ghibli · S Q4 Sedan 4D

22 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Mar 19:03 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Fier

Maserati ghibli 2016 shitet ndrrohet

28 Mar 13:01 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Tiranë

Maserati Levante

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 12:41 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Durrës

Shitet maserati

12 345 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 16:51 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Durrës

shitet: Maserati Quattroporte S Q4 GranLusso 2018

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Mar 19:03 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Maserati Ghibli

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Mar 17:26 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Elbasan

Maserati

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 17:36 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Berat

okzion

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Mar 00:00 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Fier

�� Maserati Gbili Q4 2015 ��.

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 20:56 Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

Maserati Quattroporte

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
05 Mar 17:02 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Fier

Maserati Gbil Q4 2015 (Shitet ose ndërrohet)

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 17:10 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

❗️MASERATI QUATTROPORTE 4.2L 2005❗️

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 16:26 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Shitet Maserati Ghibli 330CV GT-GranSport Hybrid Viti 2021

69 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 21:19 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Maserati Ghibli full optionss

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 20:18 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

SHITET MASERATI QUATTROPORTE S SUPER FULL OPTION

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 11:16 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Tiranë

Shitet

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 04:42 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Shitet Maserati Ghibli 330CV GranSport Hybrid

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 16:32 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Shitet Maserati Ghibli 330CV GranSport Hybrid 2021

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 15:24 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Shitet Maserati Ghibli

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 19:06 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Durrës

Maserati

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 00:20 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Durrës

Maserati - Levante

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 00:57 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Fier

MASERATI GHIBLI 2018 SQ4 grandsport 430 kuaj fuqi

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Tet 21:42 Auto sallon Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Tiranë

Maserati Levante

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 07:36 Makina  ·  Maserati  ·  4200  ·  Tiranë

Maserati 4200 GT cambiocorsa

12 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Sht 03:06 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

Pjese Maserati Quattroporte 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Sht 11:51 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

Maserati Quattroporte

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Sht 21:12 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

quattroporte

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Gush 00:40 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Maserati shitet super okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 11:58 Makina  ·  Maserati  ·  Granturismo  ·  Fier

Maserati granturismo s

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Qer 03:13 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Durrës

Maserati quattroporte

17 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 00:10 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Durrës

Maserati

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Maj 12:12 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Tiranë

Shitet Maserati Levante SQ4 e sapo targuar!!!

48 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 13:46 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

Maserati GHIBLi

37 000 EUR

12 Maj 17:59 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

Shitet / ndrrim me prone

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 16:50 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Fier

Maserati Quattroporte V6 3.0 S +355696060357 whatsapp Busine

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 23:55 Makina  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Tiranë

Shitet mundesi nderrimi

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 12:05 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Elbasan

Mazarati

29 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 14:48 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Tiranë

maserati ghibli 2.0 hybrid 2022

50 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 11:36 Makina  ·  Maserati  ·  Quattroporte  ·  Tiranë

Maserati

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:17 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Vlorë

Maserati 20.000 mij km me liber sherbimi

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për Maserati ne shitje? Shiko njoftimet për Maserati ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Maserati ne Shitje


Eksploro njoftimet për Maserati ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Maserati ne shitje nga modelet e ndryshme si Biturbo, Ghibli, GranCabrio, Gransport, Granturismo, Indy, Karif, Levante, Shamal, Spyder, Quttroporte dhe shumë Maserati të tjerë Kërko Maserati ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Maserati


Keni Maserati që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Maserati ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione