Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fugon - Makina Të gjitha në Lushnjë

Opel , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Renault , 2
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fugon ,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fugon Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 13:03 Makina  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Lushnjë

FUGON pezho boxer 2.0 NAFTE OSE NDERRIM

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Shitet fugoni

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:48 Makina  ·  Opel  ·  Movano  ·  Lushnjë

Fugon

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Benz

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 22:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 06:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

SHITET OSE NDERROHET ME FUGON PLUSE DIFERNCA

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Lushnjë

Vario

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 01:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Mercedez Vito

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 06:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lushnjë

Fugon

26 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 15:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Lushnjë

Shitet sharan 6+1 vende nderohet me fugon Vito

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Lushnjë

Fugon

6 300 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Benc 220

4 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 18:50 Makina  ·  Opel  ·  Movano  ·  Lushnjë

Fugon

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Lushnjë

Fugon Transporter

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 18:35 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lushnjë

Shes Fiat Ducati

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 20:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Lushnjë

shitet sharan 01 naft ose nderrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Lushnjë

Mercedez benz 410D

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz 220 Fugon pasagjeresh..

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Gush 17:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Lushnjë

Shite fugon2000lek

2 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 13:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Lushnjë

Shitet fugone ne gjedje shum te mire pune

270 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 09:01 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Lushnjë

Renault Master

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 16:35 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Lushnjë

Shitet Renault Master

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Lushnjë

Benzi fugon

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 11:18 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lushnjë

Okazion !!!!!!!

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 07:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Lushnjë

VW Sharan ose nderrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 07:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

shes fugon benz

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Shitet fugon 2.4 motorr sprinter i 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 12:56 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lushnjë

Fugon Ford Transit dizel

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Lushnjë

Shes furgon benz 410D

500 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Tet 11:15 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lushnjë

Super gjendje fugoni

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

fugon mallrash

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 22:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Shitet Fugon

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 20:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Furgon sprinter 8+1

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Tet 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Fugon Mercedes 211 -08

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 19:47 Makina  ·  Lushnjë

Mercedes benz E 200 -97

2 200 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fugon | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione