Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lexus Të gjitha në Shqipëria

Seri-ES , 8
Seri-GS , 10
Seri-IS , 20
Seri-LS , 5
Seri-LX , 17
Seri-NX , 4
Seri-RX , 48
CT 200h , 2
GX 470 , 4
SC 400 , 1
SC 430 , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lexus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:32 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX 570 Ultra Luxury Benzine/Gaz

30 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:57 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GS 460  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Benzine/Gaz Ultra Premium 2012

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:19 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GX 470  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Premium

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:25 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  NX 300  ·  Durrës

Lexus Nx300 -2.5 benzin/hybrid ��

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:36 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX 570 Ultra Luxury Benzine/Gaz

28 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 11:34 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Fier

Shitet Lexus Is220

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 14:10 Makina  ·  Lexus  ·  ES 350  ·  Durrës

Lexus ES350

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:30 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lexus-RZ 2023 450e 4WD fully loaded Elektrik

76 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:27 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lexus-RZ 2023 450e 4WD basic equipment

64 350 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:16 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lexus LM Hybrid 2023 (ish) Delegacione

185 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
11 Maj 21:21 Makina  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Tiranë

Lexus Rx 400h per pjese kembimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Pri 12:13 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Gjirokastër

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 23:43 Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Durrës

Lexus LX 570

38 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 08:25 Makina  ·  Lexus  ·  GS 300  ·  Tiranë

Lexus ne gjendje te mire motorrike

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Mar 09:58 Makina  ·  Lexus  ·  NX 300  ·  Durrës

LEXUS NX300 HYBRID

25 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 13:07 Makina  ·  Lexus  ·  NX 200  ·  Tiranë

LEXUS NX200 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 09:59 Makina  ·  Lexus  ·  GS 300  ·  Vlorë

������xhapet per pjese������

1 234 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 03:04 Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX570 2013 5.7 Benzine

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 21:35 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Tiranë

Lexus is220D

5 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 13:45 Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Lexus RX 450h F Sport viti 2020

58 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 14:47 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Bulqizë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Nën 10:07 Makina  ·  Lexus  ·  ES 350  ·  Fier

Lexus ES ES 2.5-178

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Tet 10:01 Makina  ·  Lexus  ·  NX 300  ·  Durrës

Shitet Lexus 2018

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Tet 15:08 Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 21:09 Makina  ·  Lexus  ·  ES 300  ·  Tiranë

Lexus es 300h 2021 benzin hybrid

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Lexus në shitje (Rx350, GS450...

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Tet 19:59 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2023 Lexus LX500d Urban Edition 4WD

145 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
18 Sht 20:39 Makina  ·  Lexus  ·  RX 330  ·  Tiranë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lexus LX600 super luxury

198 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 23:33 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2021 Polestar 2 single motor standard battery

36 540 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 14:57 Makina  ·  Lexus  ·  LX 470  ·  Fier

⚫️ Lexus 4.7 benzin gaz

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 14:08 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Berat

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Gush 16:00 Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Durrës

2020 Lexus LX 570

47 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 15:51 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Dibër

Lexus RX 350

29 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 13:08 Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Korçë

Lexus LX570

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 01:26 Makina  ·  Lexus  ·  GS 460  ·  Tiranë

Lexus GX460

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:07 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Tiranë

Lexus is 220d

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 09:37 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Sarandë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 12:24 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Shkodër

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 11:10 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Vlorë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 10:04 Makina  ·  Lexus  ·  GX 470  ·  Durrës

Shitet LEXUS

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 08:26 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Tropojë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 12:55 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Elbasan

LEXUs Rx

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Dhj 21:14 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Kolonjë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Dhj 10:16 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Mallakastër

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 06:56 Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Mirditë

I want to sale my Used Lexus LX 570 2017

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 21:18 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Tiranë

Shitet lexus Is220 full option

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 14:00 Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Devoll

My Used lx 570 for sell

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 14:15 Makina  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Korçë

Toyota Lexus 1999

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 09:56 Makina  ·  Lexus  ·  RX 430  ·  Tiranë

Ankandi i drejtperdrejte i dates 16.04.2022

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lexus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione