Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Shuma

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia Shuma | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Pri 17:20 ,

shitet

120 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 20:29 ,

Kia shuma

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 16:03 ,

Kia shuma

135 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 21:43 ,

Benzin gaz

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 19:29 ,

Shitet makin Kia shuma.

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 11:38 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 21:42 ,

Okazion

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:10 ,

shitet makina

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 17:41 ,

Shiten pjese per Kia Shuma

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 00:09 ,

Full Opsion...

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 00:58 ,

Shitet kia

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 14:32 ,

1.5

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 17:16 ,

Kia Shuma

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:31 ,

Shitet kia shuma

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 13:56 ,

Shitet kia shuma gaz benzine

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 10:30 ,

Kia shuma

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 18:44 ,

KIA SHUMA 1.499 BENZINE.087.000 KILOMETRA.

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 07:22 ,

kia shuma 1.5 benxin/gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 12:52 ,

Kia shuma

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 10:43 ,

KIA SHUMA

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 19:40 ,

shitet makina

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 10:31 ,

Kia Shuma 1.5 benzin me air con ok

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 08:42 ,

Kia Shuma -99

17 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 11:38 ,

Okazion Kia Shuma

1 700 EUR

15 Nën 12:56 ,

Kia Shuma -00

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Qer 19:38 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 13:51 ,

Kia Shuma 1.5 benzin -99

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia Shuma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione