Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Isuzu Të gjitha në Shqipëria

Campo , 11
D-Max , 41
Midi , 2
PICK UP , 9
Trooper , 42

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Isuzu | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:59 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 16:29 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Kukës

Shes makinen isuzu 4x4

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 10:31
Linku:
Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet ISUZU OKAZION

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:38 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Fier

Isuzu D-max 2010 2.5 nafte manuale 4x4

10 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:26 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Furgon 30 Vende IVECO

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 22:20 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Kukës

Isuzu D-Max

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Maj 21:36 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Përmet

❌❌U SHIT❌❌isuzu troper 2.3td

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Pri 18:33 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Përmet

4x4 Izuzu troper 2.3td

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 11:42 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Berat

Suzuki ignis

500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 09:53 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Autobuz Isuzi

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 23:22 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Korçë

Isuzu Trooper 2.8 turbo interkuler

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 16:04 Makina  ·  Isuzu  ·  Campo  ·  Gjirokastër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 17:20 Makina  ·  Isuzu  ·  Campo  ·  Gjirokastër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 09:48 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

Shitet 2016

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 10:05 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Përmet

Shitet Isuzu Trooper 2.3 Turbo

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Shk 22:19 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 14:09 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Fier

Isuzu d-max//2010//2.5 naft//manuale 4x4

10 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 21:01 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Kukës

ISUZU D-MAX 2.5 163 HP

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 08:50 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Korçë

Shitet opel monterey nderrohet

6 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 20:24 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Durrës

Shitet kama vetshkarkuse viti 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 19:32 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Librazhd

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 08:50 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Fier

Shitet okazion

110 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 15:11 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Shitet suzuki vitara

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 23:06 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Korçë

Isuzu Troper

3 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 12:20 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shitet makina

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 17:00 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

Isuzu d max 3.0 nafte ..

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Korr 03:47 Makina  ·  Isuzu  ·  PICK UP  ·  Pogradec

Isuzu 4x4

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 01:45 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

isuzu

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 18:29 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

Izuzu d.max

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 11:53 Makina  ·  Isuzu  ·  PICK UP  ·  Tiranë

ISUZU NPR-5 Karrotrec

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 14:52 Makina  ·  Isuzu  ·  PICK UP  ·  Tiranë

Isuzu Did Eletric Karrotrec

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 18:00 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shitet makina

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 19:23 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Tiranë

0682553642 Vetem WhatsApp.Makina ne gjendje te mire

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 00:48 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

ISUZU D-MAX AUTOMATIK

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 00:29 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

Mjeti shi

16 Mar 15:40 Makina  ·  Isuzu  ·  Midi  ·  Tiranë

Shitet IRAN KHORDRO

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Mar 14:04 Makina  ·  Isuzu  ·  PICK UP  ·  Tiranë

Isuzu Pick Up 4x4 OFF ROAD SPECIAL EDITION

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 19:16 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

Isuzu. D.max super gjendje.

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 17:25 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Tiranë

Foristrad

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 11:35 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet me fugon sprinter

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Nën 00:00 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet autobuzi

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Nën 17:21 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mjet pune

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 13:04 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Durrës

Isuzu

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 10:50 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Suzuki sx4 4×4 makin ustai

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 17:06 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Elbasan

Shitet fuoristrada 4x4

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 23:39 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet me fugon sprinter

6 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Sht 10:11 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Lezhë

Isuzu d-max

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 22:17 Makina  ·  Isuzu  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet autobus ose nderrohet me sprinter

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Gush 11:28 Makina  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Tropojë

Isuzu Trooper

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 10:09 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

Shitet karotreci

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Isuzu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione