Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fusion ne Shite | Njoftimet ne Gjith Shqiperine






Gjej Ford Fusion në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford Fusion ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fusion ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.



Dje 14:06
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:50
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION | 2006 | 1.2 | BENZINE | MANUALE | 185000 km

314 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:53
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 22:02 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin kambio automatike

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:57 Makina , Tiranë

Ford fusion

370 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:48 Makina , Durrës

Ford fusion

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 Makina , Lushnjë

FORD FUSION 1,4 NAFT OSE NDERRIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:04 Makina , Shkodër

Ford Fusion 1.6 Naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:56 Makina , Durrës

Okazion Ford Fusion 2008

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin automatik

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:21 Makina , Durrës

Ford Fuzion Naft 1.4 Viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:17 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte Automatike, super ekonomike

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:24 Makina , Elbasan

Ford fusion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:33 Makina , Durrës

Fusion + Benzin-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:40 Makina , Tiranë

FORD FUSION AMERIKE!! 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:37 Makina , Vlorë

Ford fusion 1.4 nafte 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 Makina , Durrës

Ford Fusion Automat 2009 ‼️3800€‼️

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Makina , Tiranë

Ford Fussion Plus 1.4 Nafte Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FUSION 1.4 BENZIN AUTOMAT����

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:55 Makina , Durrës

FORD FUSION ���� AUTOMATIKE ���� 129.000 KM ME GARANCI����

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:06
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:31 Makina , Tiranë

FORD FUSION

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:17 Makina , Shkodër

Ford Fusion viti 2005 1.4 Nafte/Diesel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:50
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:49 Makina , Tiranë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:46 Makina , Vlorë

❌shitur❌ ❗2 499€ ❗ Ford Fusion plus 1.4 benzin Viti 2004

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 09:31 Makina , Tiranë

ford fusion 1.4 naft 2006 manual

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

Shes Ford Fusion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:10 Makina , Tiranë

Shes Ford Fusion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:37 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 12:31 Makina , Tiranë

SHITET FORD FUSION

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:07 Makina , Tiranë

shitet ford fusion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:09 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.6TDCI 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 12:34 Dyqani Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 12:03 Makina , Durrës

Ford Fusion

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 23:50 Makina , Durrës

Ford Fusion 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 14:30 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fusion Collection 1.6 tdci 90cv

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 16:22 Makina , Vlorë

Ford fusion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 16:29 Makina , Durrës

Ford Fusion//automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 10:37 Makina , Tiranë

Ford fusion e sapo ardhur nga gjermania

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 19:41 Makina , Kucovë

Ford Fusion 2012 Benzine-Gaz

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 14:08 Makina , Tiranë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 21:40 Makina , Gramsh

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 14:47 Makina , Vlorë

Ford Fusion

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 13:11 Makina , Vlorë

Ford Fusion

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999





Jeni duke kërkuar për Ford Fusion ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fusion ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fusion ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fusion ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fusion


Keni Ford Fusion që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione