Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fusion ne Shite | Njoftimet ne Gjith Shqiperine


Gjej Ford Fusion në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford Fusion ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fusion ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.Dje 23:27 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

����2007 Ford Fusion Plus Zvicra Super Gjendje me Dogane

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.4 Benzine Automat

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:38 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:52 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford dusion 3100 euro viti 2008 me dogan ardhur nga zvicra

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 19:23 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌ FORD FUSION + 1.4 NAFTE - 2010 - KAMBIO MANUALE ❌

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:10 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Berat

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kavajë

Ford Fusion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kavajë

Ford fusion 1.4 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 1.4Benzine AUTOMAT

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:16 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:52 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion 1.4 benzine automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:36 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

����2007 Ford Fusion Plus 1.6 Zvicra me dogane

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:22 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

FORD FUSION SE AMERIKAN

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:21 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

Ford fusion

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:13 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Vlorë

Shitet Ford Fusion

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

FORD FUSION 1.4naft 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
26 Maj 21:49 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Vlorë

Shitet Ford Fusion 1.6benzin

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

Ford Fusion

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 15:16 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

FORD FUSION 1.4 NAFT

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 11:28 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kukës

FORD FUSION MOTORR 1.6 BENZIN +GAZ

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 10:02 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

FORD FUSION 1.4 BENZIN GAZ ME LETRA 0689400000

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 23:37 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Vlorë

��Ford fusion 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 18:38 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

FORD FYSION 2014 HYBRID

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 14:58 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 23:45 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

FORD FUSION OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
24 Maj 23:45 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

SHITET FORD FUSION

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
24 Maj 23:42 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Lushnjë

OKAZION FORD FUSION

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
24 Maj 09:40 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion 2004

140 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 22:52 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Shkodër

��SHITET:Ford Fusion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 19:14 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Shkodër

Ford Fusion Automat

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 14:30 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 10:04 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion SE EcoBoost 2.0 Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 08:36 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

FORD FUSION, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
22 Maj 21:10 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Fuzion-07

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 19:57 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Elbasan

Shitet Ford Fusion 1.4

2 700 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 19:55 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Shkodër

Ford fusion

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 12:06 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitet ford fusion 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 10:13 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 dirsel viti 2007 okazion 2800€

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
22 Maj 08:26 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 06:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

Ford Fusion Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
22 Maj 00:46 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 08:59 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Mat

Ford Fusion 1.6 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion super gjendje 10/10

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fusion ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fusion ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fusion ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fusion ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fusion ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fusion


Keni Ford Fusion që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione