Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford 1.8 - Makina Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford 1.8,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford 1.8 Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:24 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

FORD C-MAX OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:29 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

♦️Shitet Ford C-Max 1.8 Benzin-Gaz viti 2004

280 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:29 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

❇️ FORD C MAX 1.8 BENZIN GAZ ❇️

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte TDi Manual Viti 2001

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 21:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

shitet ford fokus 1.8 naft TDDI viti 2002 ME LETEA te pagu

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 09:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 14:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.8 Naft

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 18:09 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.8 naft, 2001 OKAZION

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 10:31 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S Max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

pjes kembimi golf 7 benzin 2017

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 08:53 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S, Max motor 1.8 Tdii vjen nga Belgjika! me dogan te

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 04:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 22:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FOCUS 1.8 NAFT GJENDJA PERFEKT

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 18:21 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte TDi Manual Viti 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 21:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

injator mekanik 0682007055

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 20:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

injator mekanik 068207055

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 22:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX NAFTE 1.8 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
26 Pri 12:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 19:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet ford focus viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 11:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford 1.8 naft , 2001

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 16:58 Makina  ·  Ford  ·  Escort  ·  Durrës

Shitet Ford Escort

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Shitet b class automat 1.8 naft gjendja 10/10

3 700 EUR

13 Pri 11:05 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX 1.8 NAFT SAPOARDHUR NGA BELGJIKA

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super gjendje

36 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super ekonomik

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 okazion

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 23:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
28 Mar 08:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus

1 750 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Durrës

shitet ose ndrohet super gjendje tel 0693039000

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 03:51 Makina  ·  Ford  ·  Falcon  ·  Durrës

Ford fokus

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 10:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 nafte super Gjendje.Me letra.viti 2000.

1 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 10:30 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Ford C Max 1.8 benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 18:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 11:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

shitet ford focus 2007 per arsye te largimit nga shqperia

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Mar 09:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

✅Okazion✅��1499€��

1 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus

1 450 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 super gjendje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 18:22 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Durrës

Shitet ford torneo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 17:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Okazio Ford Focus

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 14:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Okazion Ford Focus

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:37 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.8 naft viti 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 14:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 14:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 18:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 04:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford fokus 1.8 TDCI 2004

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

�� shitet 1.200€ ��

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford 1.8 | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione