Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aixam | Crossline

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Aixam Crossline | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 23:57 ,

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 18:20 ,

Iveko

12 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Mar 20:46 ,

aixam

350 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 08:01 Dyqani ,

Shitet Volkswagen 2012 1.4 Benzin Gaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Jan 10:44 Dyqani ,

Shiten makina larese profesionale

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 22:55 ,

makine

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 22:40 ,

Citroen

1 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 13:09 ,

23423412

23 423 LEK / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 14:19 Dyqani ,

543

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 17:55 ,

Shes golf

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 09:42 ,

Bbbbbbbb

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 13:38 ,

Bilardo

300 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 21:49 ,

Shitet Vinc Imco

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 11:22 ,

Disqe

280 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 17:01 ,

Disqe 17

400 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
18 Dhj 20:30 ,

bledi

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Korr 19:02 ,

Mzzmzk

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 14:08 ,

sprinter 15 000 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Qer 07:08 ,

Jeej

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 20:49 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Maj 20:18 ,

bledi

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Pri 08:05 ,

sprinter 4300euro

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Pri 08:06 ,

bledi

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Mar 20:35 ,

bledi

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Mar 07:04 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Mar 21:53 ,

bledi

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Mar 06:13 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Mar 19:42 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Mar 06:41 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Mar 06:33 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Mar 17:16 ,

Mercedes benz E240 benzin+gaz

4 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 03:31 ,

KERKOI Nuse

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 20:35 ,

sprinter shitet sprinter viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Jan 20:20 ,

Aixam Crossline

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 14:46 ,

Ford

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 22:29 ,

Grncynfe. Thjuc. Htg. It. Uttjklyg

134 567 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 16:39 ,

drjhedrfh

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 15:43 ,

Argile

4 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 18:01 ,

Kerkoj Xhama te zi per bmw e 46 cupe te 2001

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Aixam Crossline | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione