Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aixam

City , 59
Crossline , 35
Roadline , 12
Scouty R , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Aixam | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Tet 20:29 ,

shitet makina

Historiku i makinës

150 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:09 ,

23423412

Historiku i makinës

23 423 LEK / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 17:58 ,

NDERROHET LAPTOPI ME TELEFON

Historiku i makinës

180 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 11:38 ,

makina shitet per arsye mos perdorimi

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 12:23 ,

BERSI ULLIRI E THATE

Historiku i makinës

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 14:19 Dyqani ,

543

Historiku i makinës

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 17:55 ,

Shes golf

Historiku i makinës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 18:45 ,

sprinter

Historiku i makinës

100 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Gush 09:42 ,

Bbbbbbbb

Historiku i makinës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gush 16:24 ,

Disqe

Historiku i makinës

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 08:35 ,

CHAIR FOR RESTAURANT / SLATSTOL

Historiku i makinës

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 13:14 ,

Shes

Historiku i makinës

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 12:34 ,

ffffffffff

Historiku i makinës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 13:38 ,

Bilardo

Historiku i makinës

300 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 19:55 ,

Bilardo

Historiku i makinës

300 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 20:06 ,

Hahzhz

Historiku i makinës

7 667 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Qer 13:53 ,

Syzator YAMATA

Historiku i makinës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 19:00 ,

Shitete

Historiku i makinës

270 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 21:32 ,

bledi

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Qer 11:18 ,

ffffffffff

Historiku i makinës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 14:38 ,

Disqe

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 06:10 ,

sprinter

Historiku i makinës

10 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Mar 21:49 ,

Shitet Vinc Imco

Historiku i makinës

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 22:59 ,

kerkoj makin pa letra

Historiku i makinës

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 11:22 ,

Disqe

Historiku i makinës

280 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 19:35 ,

kerkoj te blej makina per pjes

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 19:07 ,

Benc 220 automat

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 09:45 ,

Sherbime karrotreci 24 ore

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 14:24 ,

Gilera runner 125

Historiku i makinës

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 18:43 ,

Makine shaver

Historiku i makinës

70 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 17:01 ,

Disqe 17

Historiku i makinës

400 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
18 Dhj 20:30 ,

bledi

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Nën 06:30 ,

sprinter

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Nën 06:29 ,

sprinter

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Nën 15:05 ,

kerkoj lavazh ier me eksperienc

Historiku i makinës

45 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 12:35 ,

Goma te reja Ardhura nga Gr

Historiku i makinës

200 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 13:06 ,

sprinter

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
11 Sht 20:40 ,

Sharon gelakxy

Historiku i makinës

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 19:02 ,

Mzzmzk

Historiku i makinës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 14:08 ,

sprinter 15 000 euro

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Qer 07:08 ,

Jeej

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 20:49 ,

sprinter

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Maj 20:18 ,

bledi

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Maj 20:12 ,

sprinter

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Pri 08:05 ,

sprinter 4300euro

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Pri 21:28 ,

KERKOI NUSE

Historiku i makinës

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 08:06 ,

bledi

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Aixam | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione