Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Diamante

03 Gush 21:20 ,

Shitet Super Makine

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim