Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ANGLEZ | Njoftimet per Makina ne shitje

Audi , 305
BMW , 245
Opel , 120
Ford , 118
Mitsubishi , 93
Land Rover , 73
Nissan , 72
Toyota , 46
Renault , 27
Jeep , 23
Jaguar , 22
Citroën , 18
Chrysler , 15
Škoda , 15
Peugeot , 14
Volvo , 13
MINI , 12
Fiat , 12
Porsche , 11
Suzuki , 9
Rover , 6
Mazda , 5
Hyundai , 5
Honda , 5
Seat , 4
Saab , 4
Smart , 4
Aixam , 3
BAIC , 2
Alpina , 2
Yugo , 2
MG , 2
Subaru , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Gjeni makina ANGLEZ në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina ANGLEZ në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina ANGLEZ dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat ANGLEZ në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.Sot 00:35 ,

MITSUBISHI PININ 1.8 benzin AUTOMAT 4x4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:00 ,

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Audi a3 2.0 nafte.automat.Full opsion.Panoramik

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Seat Altea Automat Super Full ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03 ,

Shiten Disqe Goma

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:55 ,

E 220 NAFT 2005 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:46 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:43 ,

micubishi l200

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:42 Dyqani ,

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:42 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:42 Dyqani ,

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:42 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 ,

mitsubishi l200

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:39 Dyqani ,

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:39 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 Dyqani ,

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:39 Dyqani ,

VW JETTA 1.9 NAFTE VITI 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:39 Dyqani ,

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 Dyqani ,

SHITET FORD CMAX NAFTE 1.6 VITI 2010 ME DOKUMENTA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 Dyqani ,

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:39 Dyqani ,

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:39 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:43 ,

��OKAZION 2 DITE, AUDI A8 ✅️

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

AUDI A7 3.0 BENZIN 2014 SUPERCHARGER FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:04 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2012 FULL OPSION

15 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

ML 350 4matic 2012 BLUETEC FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:04 ,

GL 350 4matic 2014 FULL OPSION AMG LINE

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

ML 350 4matic 2012 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:01 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:01 ,

R 320 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:01 ,

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:01 ,

FORD KUGA 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 ,

DODGE RAM 1500 2009 5.7 HEMI BENZIN

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 ,

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LINE

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:01 ,

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN 2012 4x4 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

AUDI A8 3.0 NAFT LUNGO 2007 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

AUDI A6 3.0 NAFT 2015 4x4 S-LINE SUPER GJENDJE

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

E 350 NAFT 2012 FULL OPSION AMG LINE

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

C 300 BENZIN+GAZ 2010 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Makina ANGLEZ në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina ANGLEZ të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina ANGLEZ, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina Anglez me qera ditore, Makina ANGLEZ me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine benzin gaz të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina ANGLEZ ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën ANGLEZ tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina ANGLEZ në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.

  • Angleze në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 250 | C-Class
  • Anglez në kategorinë All Category
  • ANGLEZ në kategorinë Makina
  • anglez në kategorinë Makina | BMW | Seri 1
  • Anglez në kategorinë Makina | Fiat | Doblo
  • anglez në kategorinë Makina | Peugeot | 308
  • anglez në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Jetta
  • Angleze në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • anglez në kategorinë Automjete
  • Anglez në kategorinë Makina | Daihatsu

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione