Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

3000 GT , 11
ASX , 32
Canter , 17
Carisma , 66
Colt , 314
Diamante , 3
Eclipse , 13
Galant , 31
Galloper , 17
Grandis , 48
L200 , 1330
L300 , 20
L400 , 15
Lancer , 70
Mirage , 2
Montero , 15
Outlander , 394
Pajero , 1457
Pick-up , 7
Space Star , 196
Starion , 1

Gjej Mitsubishi në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi ne shitje të ndryshëm si, Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Mitsubishi ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira.13 Qer 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

Okazion!���� Mitsubishi Outlander 2.2 Nafte Automat.

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 15:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

Mitsubishi Outlander 2016 2.0 Nafte Full Extra!

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Dje 21:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Mat

Mitsubishi l200 4x4

5 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:50 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Grandis  ·  Durrës

1600 euro automat ne gjendje shum te mir

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:56 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Dibër

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Korçë

MISHUBISHI OTLADER

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Fier

Mitsubishi

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

Mitsubishi Outlander Full Opsionn

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:56 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Fier

Mitsubishi colt 1.3 ����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Shes L 200

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:39 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Durrës

Mitsubishi Colt Automat

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:45 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander Foristrade me qera 7 vendeshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013 ��������

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Berat

Mitsubishi Outlander

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Tiranë

Mitsubishi AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:06 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

MITSUBISHI 7 VENDE 4x4 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander full option 6+1

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Peqin

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Autoveture

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:27 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Fier

Mitsubishi L 200 viti 2019 2.4d 4wd 154 cv

26 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:14 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

����Mitsubishi Outlander 2.2 Diesel Automatic����

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

����Mitsubishi Outlander 2.4 Benzin Automatic

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:24 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER AUTOMAT 4X4 2.4 BENZINE

44 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 21:24 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 vendesh me qera, foristrad me qera

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 20:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Plug-in Hybrid Outlander  ·  Berat

Mitsubishi outlander 2.0 benzin hybride

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 19:42 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Grandis  ·  Berat

Mitsubishi Grandis 2006 6+1 Vende

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 17:10 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Lushnjë

Mitsubishi L 200 2,5 DIO 4x4 Klima Model 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 16:15 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Korçë

Mitsubishi L-200Diesel 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 15:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

Mitsubishi Outlander 2016 2.0 Nafte Full Extra!

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 15:09 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Tiranë

Mitsubishi space star Automat 1.2 benzine 2014

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 13:54 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Mitsubish pajero okazjon

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 13:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tiranë

Foristrada me qera 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 12:58 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Outlander

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 08:49 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Shitet Mitsubishi L200 Automat Viti 2013 0695128211

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 21:41 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Berat

Mitsubishi l200 ne super gjendje pomp nafte mekanike

10 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

Okazion!���� Mitsubishi Outlander 2.2 Nafte Automat.

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 14:34 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Elbasan

SHITET 2500 euro

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 14:23 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Lushnjë

Mitsubishi L 200 2,5 4x4 Klima Nafte Gjermania

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 09:58 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Outlander

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 08:28 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Tiranë

MITSUBISH COLT 1.5 NAFTE ''AUTOMATIKE''

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 21:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

OKAZION shitet automat

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 19:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi outlander 2.0 Benzin gaz viti 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 18:18 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Sarandë

Shitet Mitsubishi L200

6 000 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Shiten Mitsubishi L200 3.0 Diesel

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 13:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mitsubishi L200

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 07:32 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Fier

Mitsubishi l200 viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 07:31 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Fier

Mitsubishi l200 viti 2005

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 01:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Grandis  ·  Berat

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 20:16 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Grandis  ·  Fier

Mitsubishi Grandis viti 2008 nafte 2.0 manual me 7 vende

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Mitsubishi ne shitje? Shiko njoftimet për Mitsubishi ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Mitsubishi ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mitsubishi ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mitsubishi ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mitsubishi Outlander, Mirage, Eclipse Cross, dhe shumë Mitsubishi ne shitje të tjerë. Kërko Mitsubishi ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Mitsubishi


Keni Mitsubishi që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mitsubishi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Mitsubishi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mitsubishi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione