Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLA Shooting Brake

16 Qer 14:27 ,

shitet cla 220 naft

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 08:10 ,

Mercedes Benz CLA

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim