Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLA 200 Shooting Brake

17 Maj 04:04 ,

Shitet-nuk ndrohet

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 04:04 ,

okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 22:49 ,

shitet nuk ndrohet

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 01:44 ,

Mercedes CLA 200 diesel

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Dhj 23:06 ,

CLA

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Nën 09:47 ,

Shitet

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Sht 23:04 ,

SHITET Mercedes-Benz ,CLA 200 D 4MATIC,viti 2019.

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 09:46 ,

Mercedes-Benz Cla Class Amg

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Mar 14:30 ,

shitet

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 19:00 ,

shitet

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Nën 13:15 ,

Shitet

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Shk 10:24 ,

Shitet

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Shk 17:00 ,

Mercedes-Benz CLA 220 cdi

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Shk 16:16 ,

Mercedes CLa

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Sht 18:43 ,

Mercedes - benz CLA Shootingbrake 2015

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 19:52 ,

OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim