Sarandë | Automjete | Makina | Lancia | Phedra | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


12 Nën 21:40 Makina , Durrës

LANCIA PHEDRA 2.2 DIESEL

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 12:50 Makina , Kukës

lancia

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 16:37 Makina , Berat

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 16:45 Makina , Fier

LANCA PEDRA

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 11:20 Makina , Berat

shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 14:56 Makina , Berat

shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 13:39 Makina , Tiranë

Shitet 6+1

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 22:34 Makina , Berat

shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 21:05 Makina , Tiranë

OKAZION! Shitet Lancia Phedra

250 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 11:29 Makina , Vlorë

Okazionnn Lancia Phedra, 2,2 disel 6+1, 2005

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim