Sarandë | Automjete | Makina | Lancia | Delta | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:23 Makina , Tiranë

Lancia Delta 1.9 Nafte Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 Makina , Durrës

Shitet BI TURBO 240 KUAJEFUQI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:25 Makina , Durrës

Lancia Delta 1.8 Turbo

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 15:39 Makina , Tiranë

lancia

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Nën 13:12 Makina , Durrës

Lancia delta 1.6 nafte automat full opsion panoram

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 15:23 Makina , Durrës

Okazion Lancia delta 1.9 twinturbo full Panoramike

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 08:46 Makina , Vlorë

Lancia Delta 1.6.diezel.automat.

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 11:00 Makina , Tiranë

Lancia Delta Okazion!

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 00:08 Makina , Elbasan

Shitet Lancia

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim