Bulqizë | Automjete | Makina | Kia | cee´d Sporty Wagon

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 09:52 ,

Kia Cee'd 1.4 Benzin+Gas(fabrike BRC) 12.2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:12 ,

KIA CEED

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 21:09 ,

Kia Ceed 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 22:54 ,

Kia cee’d sport 1.6 Diesel.Automat.KM:72000

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Dhj 15:00 ,

Kia

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim