Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Venga

07 Korr 13:42 ,

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 10:12 ,

Kia Venga

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 11:16 ,

SUPER OFERTE,Shitet Kia Venga 1.4 CRDI 90 CV

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Qer 18:57 ,

Okazion!!!

7 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Qer 11:59 ,

Kia venga

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 21:27 ,

shitet Kia Venga

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 22:57 ,

SUPER OFERTE- Kia Venga 1.4 CRDi 90CV Active

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Mar 12:53 Dyqani ,

U shit Kia Venga 1.4 crdi viti 2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 16:04 ,

Kia 2.5 nafte super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 09:46 ,

Shitet KIA -Venga 1.4 CRDI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 20:16 ,

Shitet KIA-Venga 1.4 CRDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 11:26 ,

Kia venga

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 16:23 ,

Kia Venga -12

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim