Kavajë | Automjete | Makina | Kia | Sportage

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 23:58 ,

Kia Sportage diesel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Dyqani ,

KIA SPORTAGE, VITI 2010, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:02 ,

KIA SPORTAGE 4X4 (0684513116)

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:37 ,

Kia Sportage

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 09:35 Dyqani ,

KIA SPORTAGE, 2010, MANUALE,4X4, 2.0 BENZINE+GAZ

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:34 Dyqani ,

KIA SPORTAGE, VITI 2009, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 17:47 ,

KIA SPORTAGE VITI 2018

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Shk 08:41 ,

Shitet Kia Sportage (2012) ! OKAZIONNN!!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Shk 08:20 ,

Kia spotage 2900 euro

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 07:08 ,

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim