Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Shuma

02 Mar 21:42 ,

Okazion

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:10 ,

shitet makina

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 17:41 ,

Shiten pjese per Kia Shuma

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 00:09 ,

Full Opsion...

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 00:58 ,

Shitet kia

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 14:32 ,

1.5

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 17:16 ,

Kia Shuma

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:31 ,

Shitet kia shuma

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Gush 13:56 ,

Shitet kia shuma gaz benzine

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 10:30 ,

Kia shuma

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 18:44 ,

KIA SHUMA 1.499 BENZINE.087.000 KILOMETRA.

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 07:22 ,

kia shuma 1.5 benxin/gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 12:52 ,

Kia shuma

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Jan 10:43 ,

KIA SHUMA

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 19:40 ,

shitet makina

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 10:31 ,

Kia Shuma 1.5 benzin me air con ok

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 08:42 ,

Kia Shuma -99

17 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 11:38 ,

Okazion Kia Shuma

1 700 EUR

15 Nën 12:56 ,

Kia Shuma -00

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Qer 19:38 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 13:51 ,

Kia Shuma 1.5 benzin -99

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim