Krujë | Automjete | Makina | Kia | Picanto

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:26 ,

Kia Picanto (mundesi blerje me kapar)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:57 ,

Kia Picanto 1000cc 2005

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:21 ,

Kia Picanto 1.1

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:25 ,

Kia Picanto benzin

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:43 ,

Kia Picanto viti 2007, 80,000 km, 1000 cc benzine

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Jan 21:18 ,

Shitet kiaa

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Dhj 08:46 ,

Kia pikanto

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 14:57 ,

Shitet Kia Piccanto 2000 eur i diskutueshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Tet 12:53 ,

Kia Picanto 1.1

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 19:45 ,

U SHIT ///////KIA Picanto 1.1 Benzin Sapo Ardhur

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim