Lezhë | Automjete | Makina | Kia | K2500

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


30 Tet 17:21 ,

Kia K2500 benzin+gaz

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 13:23 ,

vetem Gaz fabrike

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Sht 23:31 ,

U SHIT ��

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 10:09 ,

KIA K5 VETEM GAZ

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 20:35 ,

Super okazion!Shitet kamioncine 5+1

252 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:42 ,

Shitet makina

22 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:54 ,

Kia

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 21:48 ,

Kia motorr 2.5 naft

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 19:24 ,

Kia

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim