Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | ix20

16 Tet 12:35 ,

Hyundai ix20

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 09:23 ,

Shes makine

8 460 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 18:46 ,

Shes makinë

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 18:26 ,

Shes makine

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 17:36 ,

Shes makinë

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim