Vlorë | Automjete | Makina | Hyundai | i20

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


24 Shk 12:32 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 22:13 ,

OKAZION SHITET HYNDAI I20.BENZIN 1.2.VITI20089

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 22:51 ,

hyundai i20

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Dhj 21:52 ,

Hyndai i20

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 17:18 ,

OKAZION_Hyundai i20 4000 EURO

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Tet 10:13 ,

Shitet Hyundai i20

3 450 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 19:56 ,

Shes hyundai i20 2011 automat benzine 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Sht 22:08 ,

Hyundai i20

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Sht 13:05 Dyqani ,

HYUNDAI I20, 2010 , 1.2 BENZINE, MANUALE, 78.000 k

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Gush 15:24 ,

Shitet Hyundai i20

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim