Sarandë | Automjete | Makina | Hyundai | Santa Fe | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 23:56 Makina , Tiranë

Hyundai Santa Fe 2.2 cdti 2008, 5900€

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

Hyundai Santa-Fe 2.0 Nafte 2013

18 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:23 Shitorja Makina , Kavajë

Okazion!Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4X4 “FULL”08

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Hyundai santa fe e sapoardhur

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:16 Makina , Pogradec

Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel 2007 Full Options

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Makina , Kavajë

OKAZION! HYUNDAI.SANTA.FE.AUTOMAT.2.2.CRDI.4X4.08

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:13 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE 84.000KM ( Mundesi nderrimi+-)

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:02 Makina , Korçë

Hyundai Santa Fe benzin 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim