Bulqizë | Automjete | Makina | Hyundai | Getz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:30 ,

Hyundai Getz 1.5 CRDI, viti 2006, Zürich,Zvicer.

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:29 ,

Hyndai Getz 1.5 Diesel Ndrrohet me Smart

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

Okazion Hyndai Getz Atomat Ndrrohet

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 12:12 ,

Jepet me Qera 25 mij lek = 24 ore

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Maj 20:59 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 10:41 ,

Honday Getz 1.0 benzine 100.000km !!!

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Mar 10:41 ,

U Shit !!!

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 00:10 ,

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:03 ,

Hyundai Getz 1.4 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 13:17 ,

Hyundai Getz 1.5 Nafte 2006 U Shit Flm MerrJep

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim