Delvinë | Automjete | Makina | Honda

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 13:37 ,

Honda Jazz

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 ,

Honda Civic 1.8 Benzin Gaz Okazion

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 ,

Honda Insight.1.3.Hybrit.Automat.10

6 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 ,

HONDA HYBRID 1.3 AUTOMAT 2007 SWITZERLAND ����

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:40 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:39 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 i-CTDi

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:36 Dyqani ,

Honda FR-V 2.2 16V i-CTDi viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:02 ,

Honda Jazz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

Shitet honda CRV 4x4 2011, 2.2 nafte automat

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:52 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 diesel exclusive 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim