Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Scudo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 13:41 ,

Fiat scudo 1.6 naft 2007 shitet ndrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 14:25 ,

Furgon : Fiat scudo

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 17:31 ,

Fiat Scudo minivan

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 11:20 ,

Shitet Fiat Scudo

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 14:48 Dyqani ,

8+1 FIAT SCUDO

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Maj 16:00 ,

Fiat scudo

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 14:52 ,

shes fiat scudo

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:23 ,

Okaziont:Fiat Scudo 1.6 Naft Multijet 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 17:14 ,

Okazion fiat scudo frigorifer 4100€ me dogane 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 23:15 ,

Fiat scudo

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim