Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | 500

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:29 ,

SHITET FIAT 500... 1.4 BENZINE,

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:51 ,

FIAT 500 1.4 BENZIN+ GAZ VITI 2013 AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:50 ,

FIAT 500 1.4 BENZIN VITI 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:33 ,

Shitet ose nderrohet FIAT 500

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:38 ,

Okazion Fiat 500 1.3 Benzin 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:26 ,

Shitet nderrohet me makin

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:44 ,

���� Fiat 500 ���� viti 2008 nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:10 ,

Fiat 500 sport i 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:08 ,

Fiat 500 benzin

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:02 ,

Fiat 500, viti 2016, 42 000 km okazion

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim