Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | 130 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


22 Sht 08:03 Makina , Berat

Fiat

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 23:15 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:04 Makina , Korçë

Makin mbjellse

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 07:29 Makina , Tiranë

Fiat Junior 1978 per relike

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 19:04 Makina , Krujë

Makina

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 17:04 Makina , Lushnjë

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 20:18 Makina , Durrës

E komunizmit per drejtor

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Maj 14:04 Makina , Durrës

Fiat 130 benzin

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 21:08 Makina , Durrës

Makin drejtoresh dhe minister

2 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 19:18 Makina , Durrës

Polski fiat e sjell nga bullgaria

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim