Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


30 Nën 09:56 Makina , Tiranë

Chevorlet nubira 2008 2.0 nafte Manual

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 11:34 Makina , Tiranë

Chevrolet Nubira 2.0 tcdi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 18:25 Makina , Krujë

Chevorolet nubira "OKAZION"

1 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 21:31 Makina , Tiranë

Chevrolet Nubira 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:36 Makina , Tiranë

2007 nafte SUPER OFERTA 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 10:41 Makina , Tiranë

2007 Nafte

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 16:42 Makina , Tiranë

shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 11:44 Makina , Tiranë

SHITET PER PJES

1 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 11:51 Makina , Tiranë

chevrolet nubira

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 23:19 Makina , Durrës

CHEVROLET Nubira

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim