Pogradec | Automjete | Makina | Chevrolet | Blazer | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


25 Qer 14:23 Makina , Tiranë

shitet chervolet 4.3

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 19:37 Makina , Tiranë

Chevrolet blazer benzin+gaz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:27 Makina , Tiranë

Chevrolet Blazer 4,3 B+G 2002 4x4

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 17:53 Makina , Shkodër

Okazion!! Shitet Chevrolet blazer

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim