Sarandë | Automjete | Makina | Audi | A2 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 15:23 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A2 NAFTE 1.4 MANUALE GJENDJE PERFEKTE

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

Audi A2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Makina , Lushnjë

Makin ekonomike

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 16:50 Makina , Tiranë

Audi a2

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 16:03 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A2 NAFTE 1.2 SUPER EKONOMIK AUTOMAT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 18:10 Makina , Berat

Audi A-2 1.4 TDI

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 16:34 Makina , Tepelenë

Aud A2 1.4 benzin + gaz

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 06:52 Makina , Elbasan

��Shitet��

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 14:35 Makina , Vlorë

Shitet audi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 18:25 Makina , Elbasan

Audi A2 dizel 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim