Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Junior

06 Pri 10:06 ,

Alfa Romeo 1.6 benzin

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim