Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Daewoo matiz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Daewoo matiz,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Daewoo matiz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 15:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 15:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
21 Qer 08:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
21 Qer 08:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
19 Qer 08:24 Dyqan Materiale për ndërtim  ·  Berat

Blloka betoni me shumic-pakice

1 111 LEK

Shitësit të Besuar
15 Qer 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 13:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

❗️❗️OKAZION ❗️❗️ Ford Fokus 2007 1.6

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 09:28 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Berat

OKAZION, 2012 OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 20:50 Makina  ·  Berat

Daaewoo pa letra

02 Mar 15:10 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 14:31 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Shitet Daewoo Matiz 1000 Euro

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 09:03 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz 2002 0.8

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:45 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz benzin

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 15:43 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 16:32 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz benzin

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 20:14 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 14:35 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 12:57 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz benzin+gaz

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 23:39 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Okazion shitet daevoo matiz me dogan.2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Korr 23:13 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Okazion daewoo matiz benzin+gaz me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Qer 14:34 Makina  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Berat

Okazion

2 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Tet 14:56 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Berat

Daewoo Matiz -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Daewoo matiz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione