Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

CDI 2000 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1277
BMW , 4
Smart , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Opel , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe CDI 2000,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj CDI 2000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Vlorë

Mercedes E270 Cdi w210

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 02:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

✅��OAKZION C220 CDi Nafte Manuale Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 22:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a Class 2000 1.7 naft

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mercedez benz

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Benz vito 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Qer 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

E class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

E class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

nderrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

E class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 07:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes- Benz C 220 CDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
06 Qer 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

OKAZION 6600€

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

4 fenersh ne shitje

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Benz e class 2000 4 fenersh

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Berat

Mercedes Benz E Class

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 06:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 220  ·  Elbasan

OKAZION 6600€ MERCEDES- BENZ C220 CDI, AUTOMATIKE

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes benz 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 06:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

OKAZION 6500€ MERCEDES- BENZ C220 CDI, AUTOMATIKE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 11:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

Mercedes benz 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 07:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

OKAZION 6500€ MERCEDES- BENZ C220 CDI, AUTOMATIKE

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c 220 cdi automat

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

��OKAZION 6500€ �� benz w204 C220 CDI, automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shite w202 220 naft automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 14:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

��OKAZION�� Mercedes benz w204 C220 CDI, automat

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 06:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

��OKAZION�� Mercedes benz w204 C220 CDI

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 07:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

✅OKAZION���� Mercedes benz w204 C220 CDI

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C class 220 CDI, automat 6600€

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet E Class 200 CDI, manual 1900€

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 06:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

✅OKAZION���� 6.600€ C220 CDI

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 11:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

����OKAZION���� 6600€ C220 CDI Automat

6 600 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

202 kambio atomat 3000€ cklas 220 cdi viti 2000 okazio30000€

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 06:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Okazion 6.600€ C220 CDI ���� Automat

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 08:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

W204 Okazion 6.600€ C220 CDI ����

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 18:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet w202 C Class 1999 3999€ i diskutueshem

3 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

mercedes c220 w202

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 05:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Durrës

E 270 Cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Okazion 6.600€ C220 CDI ���� Automat

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 07:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Okazion 6.600€ C220 CDI ����

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 03:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

SHITET W210( KATERFENESH) E-200 CDI

2 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Korçë

Sprinter 311 CDI

6 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Librazhd

Shitet c class

2 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

SHITET BENZ C 220 CDI

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Shkodër

E 270 cdi 2000 Makina eshte ne gjendje te mire dhe me te gji

3 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes c klas viti 2000 Automat naft motorr 2.2

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Okazion 6.600€ C220 CDI ����

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj CDI 2000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione