Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turan - Makina Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turan,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Turan Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 17:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 15:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shes wv touran

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 09:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

W turan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 07:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet turan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Korçë

Mercedes Benz E Klas

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 12:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

turan automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 15:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Volkswagen Touran 1.9 TDI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Vw volkswagen turan 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 23:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 17:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet turan ne gjendje te shkelqyer

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 10:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Okazionnnn

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 15:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Korçë

Audi A3

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turan | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione