Gjerat me te kerkuara ne Merrjep

Gjërat më të kërkuara në Merrjep gjatë Tetorit

Merrjep.al vijnë mbi 70.000 vizitorë në ditë për të blerë produkte të përdorura por që funksionojnë mirë dhe që shiten me çmim shumë më të lirë se sa të blini produkte të reja.

Ju mund të kërkoni në mesin e 590.000 njoftime për produkte nga më të ndryshme që janë të ndara në kategori si: Makina, Vendbanime, Punë, Elektronikë, Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Makina dhe Vegla dhe Shërbime, por cilat janë produktet më të kërkuara në Merrjep.al gjatë këtij muaji që po lëmë pas.

 

Në Merrjep.al përdoruesit e webfaqës më së shumti kërkojnë për makina, pasi që mund të gjejnë oferta mjaftë të mira të makinave të përdorura dhe shitja e makinave është në rritje përderisa makinat po bëhen vahdimisht më të lira.

Ndër modelet më të shitura në Merrjep.al me çmim prej 50.000 janë Skoda Fabia dhe Nissan Navara.     Renault Traffic dhe Toyota shitën mjaft shpejt me një çmim prej 200.000 kurse prej makinave më të shtrenjta mund të veqohen Audi A7 dhe KIA Sorento. Ndër makinat më të kërkuara janë BMW, Mercedes si dhe Volvo. Pasi po afron dimri në Merrjep janë kërkuar shumë edhe goma të dimrit, pastaj edhe pjesë të ndryshme për makina gjithashtu në këtë kohë kërkohen shumë ngrohëse dhe kamina të ndryshme.

Përveç këtyre janë kërkuar shumë edhe makina bujqësore, motoqikleta, pastaj konkurse pune si punë nga shtëpia dhe punë jashtë vendit, apartamente me qera dhe në shitje.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione