Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 84312
Shtëpi , 23608
Vila , 5561
Dhoma , 1385
Cimer/e , 25

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti.Dje 07:42
Linku:
,

Duplex Penthouse pamje panoramike 150 m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
23 Qer 01:32
Linku:
,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40

Sot 18:31 ,

Shitet 2+1 Astir

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:28 ,

Shitet apartament 3+1

138 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 18:28 ,

Shitet apartament 3+1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:28 ,

Sea view, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:28 ,

Shitet apartament 2+1 me sip 86 m2

91 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:28 ,

Shitet Rezidenca 1+1 Gjuhadol

70 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:27 ,

Super Apartament plazhi vjeter

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 18:25 ,

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar.

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:25 ,

Shitet apartament 2+1

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:25 ,

Shitet apartament 2+1

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:25 ,

Shitet apartament 2+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 18:25 ,

Shitet apartament 2+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 18:25 ,

Shitet apartament 2+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

Sot 18:21 ,

1+1, 300m nga Pazari i Ri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:21 ,

Shitet apartament 3+1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:21 ,

Shitet apartament 3+1

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 18:21 ,

Shitet apartament 2+1

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:21 ,

Shitet apartament 3+1

93 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 18:21 ,

Shitet apartament 3+2+2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 18:21 ,

Shitet vile 3 kateshe

400 000 EUR

Sot 18:21 ,

Shitet apartament 2+1

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:21 ,

Shitet apartament 2+1

178 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 18:19 ,

Shitet vile 4 kateshe

500 000 EUR

Sot 18:19 ,

Shitet apartament 2+1

360 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 18:19 ,

Shitet apartament 2+1

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:13 ,

Okazion - Vilë duplex me hipotekë në Lushnje

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 18:13 ,

⚫️Apartament me qera Don Bosko⚫️

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera


Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera


Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.


Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al


Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione