Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 46330
Shtëpi , 15712
Vila , 2825
Dhoma , 1002
Cimer/e , 18

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

20 Tet 11:37
Linku:
,

Apartament

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 10:26 ,

Apartament me qera 2+1, Rr. Kavajes

53 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:26 ,

Jepet ap me qera te ish fabrika e bukes

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:26 ,

SHTEPI DY KATE ME HIPOTEKE NE BATHORE

100 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sot 10:26 ,

Apartamente me qira mujore dhe ditore 3+1

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 10:26 ,

Apartamente me qira mujore dhe ditore 2+1

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:25 ,

Apartamente me qira 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:23 ,

Jepet apartament me qira 1+1.

165 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:22 ,

Apartament per Shitje Delijorgji

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:22 ,

Apartament 1+1 per QERA

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:21 ,

OKAZION 3+1+2 me Post Parkimi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:21 ,

OKAZION ne Astir

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:21 ,

Jepet Apartament 3+1 me qera

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:20 ,

OKAZION 1+1 600 Euro\Metri

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:20 ,

Jepet me qera apartamnet 2+1 Bllok

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:20 ,

Apartament Luks per Shitje

95 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:20 ,

Apartament 2+1 per QERA

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:20 ,

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 10:19 ,

Apartament per ZYRA me QERA

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:18 ,

SHITET APARTAMENT NE DURRES

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:18 ,

Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:18 ,

SUPER OKAZION SHITJE

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:18 ,

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:18 ,

Shitet apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:18 ,

Apartament 1+1 tek Harry Fultz Rruga Panorama

74 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:17 ,

Apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2

78 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:17 ,

Apartament 1+1 Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:17 ,

Shitet shtëpi private në Shkozë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:17 ,

Okazion!!! Shitet apartament 1+1 Kamez .

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:17 ,

Shitet 2+1+2 me Post Parkimi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri.
Në fillim