VW Passat 1.9 tdi -98

Shitet nga: engjo 02 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Pogradec
volkswagen pasat ne gjendmje shume te mire pune,klima dixhitale,ABS, dhe air bag,xhama elektrike,pasqyra elektrike, motorr 1.9 tdi naft me te tera dekumentat per 1 vit,mbyllje qendrore. me targa te reja
nr 0698341599 cmim 3.400 ero I diskutusshme

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim